BabyJoy Dinle

BabyJoy

BabyJoy, bebek gelişimine ve annelere yardımcı programları, dinlendirici yerli ve yabancı müzikleriyle anne ve bebekler için oluşturulmuş radyo kanalıdır hemşire Ayşe Öner’in hazırlayıp sunduğu bu programda Annelik Sanatı gibi faydalı programlarla ve bebekleri uyutmaya yardımcı olan müziklerle sosyal projesi olan oldukça faydalı bir radyo kanalıdır.

BabyJoy ile Güne Merhaba, Baby Joy‘da Oyun Zamanı, Ayşe Öner’le Annelik Sanatı, Baby Joy Pop Saati, Uykudan Önce, Baby Joy Uyku Öncesi Rahatlama, Anneler Anlatıyor, Sosyal Medya Anneleri gibi beğenilen programları , anne ve bebekler için keyifli müzikleri ile BabyJoy gün boyu yanınızda!

BabyJoy sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır karasal frekansı yoktur, internet sitemiz JoyTurk.net üzerinden Smart tv den ve karnaval uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Hiç bir kâr amacı gütmeden özellikle ilk defa anne olan kişilere yardımcı olan bilgiler paylaşmaktadır. Baby Joy enstürüman tarzı dışında çocuk şarkıları Barış Manço’dan domates biber patlıcan gibi şarkılarıda yayın programına dahil etmektedir.

BabyJoy Dinle
BabyJoy Dinle

Doğum için hastane seçerken nelere dikkat edilmeli? Bu hafta anneler sosyal medyada neler paylaştı? İlk diş çıkarken neler yapılır? Annelerin emzirmeyle ilgili deneyimleri nelerdir? Mamasını yedirmek için taktik önerileri?, Çocukla tatile gitmeden nasıl programlama yapılır?Tüm bunları öğrenmek isteyenler için Baby Joy yanınızda!

BabyJoy Programlar

Baby Joy Uyku Öncesi Rahatlama – Bebeklerin uyku öncesi rahatlamasına yardımcı olacak şarkılar
Baby Joy Uyku Zamanı – Bebeklerin uykuya geçmesine yardımcı olacak rahatlatıcı müzikler
Baby Joy ile Güne Merhaba – Bebeği ve anneyi güne hazırlayacak, ilk öğünlerine eşlik edecek müzikler
Anneler Anlatıyor – Ayşe Öner
Baby Joy’da Oyun Zamanı – Annenin bebeğine söyleyebileceği, birlikte dans edebilecekleri çocuk şarkıları
Uykudan Önce – Deniz Akbaba
Ayşe Öner’le Annelik Sanatı – Ayşe Öner
Baby Joy Rahatlama ve Uyku Saati
Baby Joy Pop Saati – Annelerin eğlenmesi için sevilen Türkçe ve yabancı popüler şarkılar
Sosyal Medya Anneleri – Annelerin Twitter, Facebook, bloglar gibi sosyal medya mecralarında annelik ile ilgili paylaştıkları bilgilere yer veriliyor.

BabyJoy bebek gelişimine ve annelere yardımcı programları bebekler, anneler ve anne adaylarının buluşma noktası olmaya devam ediyor.

- No Comments on this Post -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir