Joy Fm Dinle


Joy Fm Türkiye’nin ilk ve özel yabancı slow müzik radyosudur Joy FM; karasal yayınları ile Ankara, İstanbul, İzmir’de ve dijital yayını ile joyturk.net’de yayında! Sadece slow yabancı müzik dinlemek isteyenler için 17 Aralık 1993 yılında Star Medya Grup tarafından kurulmuştur. Joy FM Türkiye’nin ilk yabancı slow müzik radyosudur ancak, yayın hayatına artık farklı bir anlayışla devam etmektedir. Eskiden olduğu gibi sadece slow müziklere ve aşk şarkılarına değil, diğer radyo istasyonlarına alternatif olabilecek nitelikte müzikler çalan değişik bir müzik politikasıyla yoluna devam etmektedir. Karnaval.com radyosu olan JoyFm geride bıraktığı çeyrek asırlık tecrübesiyle yabancı müzik yayını yapan radyolar arasında ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlamıştır .

Bu kadar uzun yıllardır kaliteli şekilde devam eden yayın hayatına rağmen kendisine yakışmayan şekilde karasal yayın frekensı en az olan radyolardan bir tanesidir. Şuanlık sadece 3 büyük ilde karasal yayın yapan Joy Fm uydudan, Dsmarttan, uygulamalardan ve internet sitemiz üzerinden müzik dinlemek istediğiniz her yerde ulaşılabilir olmayı başarmıştır. Joy Fm Dinlerken sadece yabancı slow müzik değil Caz ve dinlendirici müzikleride duyabilirsiniz.

Açıldığı günden beri yani çeyrek asırdan fazla bir zamandır Joy Fmin sadık bir dinleyici kitlesi vardır. Bıkmadan usanmadan dinlemelerinin sebebi joy fm in sürekli aynı müzikleri yayınlamamasıdır. Çok geniş bir müzik listesine sahiptir. Joy Fm kardeş radyosu olan Joy Türk le aynı slow tarzda yayın yapmaktadır aralarındaki tek fark ise birisinin yerli diğerinin yabancı müzik tarzında yayın yapmasıdır.

JoyFm Dinle

Joy Fm Enjoy your life yani hayatın tadını çıkar sloganıyladünyada en çok sevilerek dinlenen yabancı hitleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Joy Fm az anons çok müzik anlayışıyla en sevilen duygusal, romantik ve slow müzikleri 100.6 frekansından değerli dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Joy Fm Programları, frekansları ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Joy Fm Programlar

Joy and Night – Joy FM’in özel gece kuşağı, sadece Joy FM’de duyabileceğiniz parçalarla gecenize bambaşka bir anlam katmak için gece yarısından sonra sizlerle.
Breakfast Club – Joy FM dinleyicileri, güne Barthez’in özel seçkileri ve Breakfast Club’la başlıyor.
Joyful Weekend – Hafta sonunuzun fon müziği yine Joy FM’in özel seçkilerinden.
Joyful Hours – Joy FM arşivinin sevilen eski ve yeni örnekleri Joyful Hours kuşağında.
Kerem Görsev’le Caz – Kerem Görsev
Easy Drive Home – Akşamüstü siz yoğun trafikte evinize dönerken Sem, zihninizi dinlendirecek parçalarla Joy FM’de.
Latin Lover – Joy FM | Cumartesi 17.00 – 18.00

Joy Fm Frekanslar

İstanbul – 100.6 FM

Ankara – 106.5 FM

İzmir – 97.7 FM

Joy Fm iletişim bilgileri

ADRES / ADDRESS
Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye

TELEFON / PHONE
+90 212 368 6200

FAKS / FAX
+90 212 368 6299

Web Sitesi: karnaval.com/radyolar/joyfm

Günün her saati Joy Fm Dinlemek ve hayatın tadını çıkarmak için internet sitemizi ziyarek ederek joy fm dinleyebilrisiniz.

- No Comments on this Post -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir