Joy Türk Dinle


Bir Karnaval.com radyosu olan JoyTürk 1 Ağustos 2003 tarihinde Türkiye’nin ilk slow radyosu olarak kurulmuştur. Çok geniş bir karasal yayın ağına sahip olan Joy Türk digital ortamda Dsmartta, uyduda, mobil uygulamalarda ve internet üzerinden dünyanın her yerinden dinlenmektedir. Karnaval.com radyosu olan JoyTurk slow müziğin dışında küçük kaçamaklar yaparak çok fazla geriye gitmemek şartıyla inceden bir nostalji yayınlarınada arada yer vermektedir.
Joy Türk çok sevilmesinin ardından gelen farklı talepler doğrultusunda Joy adı altında yerli, yabancı, akustik gibi farklı alanlarda joy etiketi taşıyan yeni radyolar oluşturmuştur, açılan bu yeni radyolar kalitesinden ödün vermeyerek JoyTurk kalitesinde yayınlar yapmaktadırlar.

Joy Türk Djlerinin müzik aralarında çok fazla laf kalabalığı yapmaması ve reklamları mümkün olduğunca az tutması sadece para kazanma amacı gütmedğini müzik dinlemek isteyenlere istediğini vermeye çalışmasıyla sadece Joy Türk Dinle dercesine diğer gevezelikle boş muhabbet yapan radyo istasyonlarına bir ders niteliğindedir.

Joy Türk Dinlemek isterseniz dinleyebileceğiniz bir çok platform bulunmaktadır. Hem ulaşması kolay hemde dinlemesi keyifli radyolardan bir tanesidir. Ayrıca son zamanlarda yükselen sanatçı ve bestecileri yayınlarına bağlayarak sevenlerine doğru ve detaylı bilgi aktarmaya çalışmaktadır. Karnaval.com radyosu olan Joyturk karnaval radyolarının ortak özelliği olan sıradaki parça ve istek hattı gibi formatlara çok az yer vermesidir.

Joy Türk Dinle

2003 yılından bu yana yayın politikasından şaşmadan ve kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır yayın hayatını sürdürmüştür ve daha uzun yıllarda bu şekilde devam edecek gibi görünmektedir. Lafı çok fazla uzatmadan JoyTürk yayın programlarını ve frekans bilgilerini paylaşmaya geçelim.

Joy Türk Programlar

Müzik Kulübü – Lori Barokas
Müzik Keyfi – Türkçe pop ve rock müziğin en iyileri..
Modern Sabahlar – Ege Kayacan – Fahir Öğünç – Oktay Demirci
Pusula
Zamansız Şarkılar – Her dönemin en iyi şarkılarını dinleyebileceğiniz program
JoyTurk Akustik – Tüm duygulara eşlik eden şarkıların en yalın halleri
JoyTurk Akustik – Öğle MolasıTüm duygulara eşlik eden şarkıların en yalın halleri
Akşamüstü Sohbetleri
Mesut Süre ile Rabarba
Annemin Plakları – Çetin Erker

Joy Türk Frekanslar

İstanbul – 89.0 FM
Adana – 91.8 Fm
Ankara – 106.0 FM
Antalya – 106.0 FM
Balıkesir – 106.3 FM
Bursa – 106.2 FM
Denizli – 106.5 FM
Erzurum – 106.0 FM
Eskişehir – 106.0 FM
Mersin(İçel) – 107.0 FM
Gaziantep – 106.5 FM
Kocaeli – 106.2 FM
İzmir – 106.0 FM
Kayseri – 106.0 FM
Konya – 107.0 FM
Kütahya – 94.3 FM
Samsun – 106.5 FM
Van – 100.6 FM
Zonguldak – 106.5 FM
Tekirdağ – 96.0 FM

Her geçen gün frekans ağını genişleten joyturk yeni frekanslar eklendikçe listemizde yerini alacaktır. Ayrıca JoyTurk müzik jürisine katıl, şarkıları oyla, dinledğin müziğe yön ver 100 Tl değerinde Miğros Hediye Çeki kazanma şansını yakala. Bunun gibi fırsatları yakalamak için JoyTürk Dinlemeye devam edin.

Müzik, eğlence ve güreş programı denince akla gelen ilk isim yıllardır hiç değişmedi. Ege Kayacan, Fahir Öğünç ve Oktay Demirci’nin hazırlamadan sunduğu Modern Sabahlar nezihlik ve yavanlık arasındaki son derece kalın çizgide mikrofonik maceralarına devam ediyor. İyi kalpli insanların programı Modern Sabahlar hafta içi her sabah 07.00 – 10.00 arası JoyTurk’te ve tüm Türkiye’de yayında! Dinleyin, dinletin, mahalleyi inletin!

Joy Türk Aşkı Hisset

- No Comments on this Post -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir