JoyTürk Akustik Dinle

JoyTürk Akustik, Türkiye’nin en çok sevilen akustik müziklerle yayın yapan radyo istasyonudur. JoyTürk Akustik 2012 yılında karnaval.com bünyesinde kurulmuştur, şuanki akustik radyolar arasında en iyilerden bir tanesidir. Tüm duygulara eşlik eden şarkılar, en yalın halleriyle JoyTürk Akustikte dinlenmektedir. JoyTurk Akustik radyoyu internet sitemiz joyturk.net üzerinden, smart tvlerden karnaval uygulamasından akıllı telefon ve tabletlerde dinleyebilirsiniz şuanlık joyturk akustiğin İstanbul’da dahil herhangi bir karasal yayın frekansı bulunmamaktadır, karasal yayın yapmaya başladığında sitemize eklenecektir. şuanlık sadece yukarıda belirttiğimiz platformlarda dinlenebilmektedir.

JoyTurk Akustik şuan Türkiye’deki en genç radyolardan birisi olsada hatrı sayılır şekilde dinleyici kitlesine ulaşmıştır, mümkün oldukça az anons ve reklam çok müzik diyerek akustik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Şu noktaya kadar atladığımız bir konu var Akustik nedir? ilk olarak kısaca bunu bir açıklayalım Akustik; aslında sesi inceleyen bilim dalının adıdır. Müzik dünyasında bilim dalından farklı bir anlam taşımaktadır, Müzikte Akustik elektronik müzik entürümanlarının seslerinin parçadan çıkartılarak daha yalın ve daha otantik bir hava katılarak yeniden oluşturulmasıdır. Akustik şarkılarda duyduğunuz sesler müziğin ilk saf hali şeklinde olduğundan dolayı bazı kesimlerce daha çok sevilerek dinlenmektedir.

JoyTürk Akustikte elektro çalgı aletlerinin yaygınlaşmasından sonra yalın ve sade ses arayanların ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş radyo istasyonudur. Bugünki geldiği durumda müzik severlerin akustik müziğe ne derece ilgi duyduğu ve aç olduğunu göstermektektedir.

JoyTürk Akustik

JoyTürk Akustik top 20 listesi sürekli güncel olarak web sitesi üzerinden karnaval.com/radyolar/joyturkakustik yayınlanmaktadır eğer sizde sürekli olarak en güncel ve hit akustik müzikleri merak ediyor ve hangileri olduğunu öğrenmek istiyorsanız yukarıda belirtilen adresten ulaşarak öğrenebilirsiniz. Joy Türk Akustik sadece akustik tarzda müzik yayını yapmaktadır bazı radyolarda olduğu gibi küçük kaçamaklar yaparak tarzının dışına çıkmamaktadır, isminin hakkını veren nadir radyolardan bir tanesidir. Sabah, öğle, akşam, hafta sonu kısacası haftanın her günü 7 gün 24 saat boyunca sadece akustik müzik dinlerseniz.

JoyTürk Akustik Programlar

Akustik Hafta Sonu
Akşam Keyfi
Günaydın
En Güzel Gece
Öğle Keyfi
Günaydın Hafta Sonu
Akustik Hits
JoyTurk Akustik – Tüm duygulara eşlik eden şarkıların en yalın halleri

JoyTürk Akustik iletişim bilgileri:

İnternet sitesi: karnaval.com/radyolar/joyturkakustik

ADRES / ADDRESS
Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye

TELEFON / PHONE
+90 212 368 6200

FAKS / FAX
+90 212 368 6299

Joy Türk Akustik canlı yayını JoyTurk.net’de Türkçe Akustik müziklerini kesintisiz dinleyebileceğin tek radyo Joy Türk Akustik’i online canlı dinleyin.

JoyTürk Akustik Dinle

- No Comments on this Post -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir